26826 Wiwen Nilsson, serveringsbestick, 2 delar, silver, 50-tal
Wiwen Nilsson, serveringsbestick, 2 delar, silver, 1953/1954, vikt 56,8 gram, kommer i originalförpackning
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 1 600 - 1 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |