25223 Rottinggrupp, 3 delar, fåtöljer och bord, 1900-tal
Rottinggrupp, 3 delar, ett par fåtöljer med dynor i textil, rektangulärt bord med glasskiva, 1900-tal
Mått, bord, ca
Längd 82
Bredd 52
Höjd 55
Mått, fåtöljer, ca
Höjd 93 cm
Sitthöjd 50 cm
Bredd 61 cm
- Skick:Bruksslitage, dynor med smärre fläckar, bordet med fuktskador på stomme
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |