24508 Trädgårdssoffa, gjutjärn/trä, 1900-tal, längd 123 cm
Trädgårdssoffa, gavlar och del av rygg i bemålat gjutjärn, sits och rygg i trä, 1900-tal
Längd 123 cm
Höjd 77 cm
Sitthöjd 40 cm
- Skick:Renoveringsbehov, trä i dåligt skick, rötskador, smärre rost på metalldelar
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |