24507 Trädgårdssoffa, gjutjärn/trä, 1900-tal, längd 110 cm
Trädgårdssoffa, gavlar i bemålat gjutjärn, sits och rygg i bemålat trä, 1900-tal
Längd 110 cm
Höjd 85 cm
Sitthöjd 43 cm
- Skick:Bruksslitage, färgskav, smärre rost
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |