24399 Lockask, porslin, Kina, 11,5x8,5 cm
Lockask, rektangulär, porslin, blå underlgasyr, invändigt med två fack, 18/1900-tal, Kina, mått ca 11,5 x 8,5 x 5,5 cm
- Skick:Utvändigt nagg på lock, invändigt nagg på ask, samt mindre fotnagg
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |