24335 Terrin, flintgods, tidigt 1900-tal, Gustavsberg, 33x24 cm
Lockterrin, med underfat, flintgods, tidigt 1900-tal, Gustavsberg, terrinens mått ca 33x24 cm, höjd ca 30 cm
- Skick:Produktionssprickor, nagg på fatets fotring
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |