24279 Fritz Kochendörfer, (e.), skulptur, terrakotta, höjd 33 cm
Skulptur efter Fritz Kochendörfer, "Stickan", terrakotta, djupstämplad på bas, höjd ca 33 cm
- Skick:Smuts, mindre nagg på bas
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |