24259 Bijouterier, pins, armbandsur, ett parti
Bijouterier, pins, damarmbandsur, ett parti, någon del silver
- Skick:Bruksslitage, mindre skador kan finnas, armbandsur ej funktionstestade
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |