23936 Karl-Erik Ekselius, stolar, 6 st, JOC, Vetlanda

23936a_8db31cb518de8c4_med.jpeg
  • 23936a_8db31cb518de8c4_sm.jpeg
  • 23936b_8db31cb5082b064_sm.jpeg
  • 23936c_8db31cb54c616e0_sm.jpeg
  • 23936d_8db31cb515a4c4d_sm.jpeg
  • 23936e_8db31cb4f94f308_sm.jpeg
  • 23936f_8db31cb4f7697de_sm.jpeg
  • 23936g_8db31cb56152140_sm.jpeg
  • 23936h_8db31cb55ac6950_sm.jpeg
  • 23936i_8db31cb56613998_sm.jpeg
  • 23936j_8db31cb5520d51e_sm.jpeg

Karl-Erik Ekselius, stolar, 6 st, valnöt, JOC, Vetlanda, sitthöjd 44 cm, rygghöjd 93 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav, klädsel med slitage och fläckar
  • Proveniens:Södra Skåningars Officerskår, P7. Tidigare använda på LV4.

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK