21814 Teservis, 6 delar, Rörstrand, "Skåne"
Teservis, 6 delar, "Skåne", flintgods, Rörstrand, tidigt 1900-tal
Koppar, höjd ca 7 cm, diameter ca 11 cm
Fat, diameter 15,5 cm
- Skick:Nagg, missfärgningar
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |