36833 Luftgevär, Excellent, CIIK, 50-tal, Sverige

36833a_8dd01c37e10f0e6_med.jpeg
  • 36833a_8dd01c37e10f0e6_sm.jpeg
  • 36833b_8dcfe6b72702e59_sm.jpeg
  • 36833c_8dcfe6b75b857fa_sm.jpeg
  • 36833d_8dcfe6b798c17c9_sm.jpeg
  • 36833e_8dcfe6b7f1de6b2_sm.jpeg
  • 36833f_8dcfe6b82efc693_sm.jpeg
  • 36833g_8dcfe6b879a58b5_sm.jpeg
  • 36833h_8dcfe6b8e02172e_sm.jpeg

Luftgevär, Excellent, CIIK, 50-tal, Sverige, en mindre mängd kulor samt kulfångare medföljer

  • Condition:Ej funktionstestat, bruksslitage, mindre skav

Estimate1,000 - 1,200 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)270 SEK