33733 Birgitta Liljebladh, olja på duk, signerad, 63x65 cm
Birgitta Liljebladh, olja på duk, á tergo signerad "Skogsparti", signerad, daterad "Aug -67", mått med ram ca 63 x 65 cm
- Condition:Krackelyr
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
*Droit de Suite applies |