33674 Axel Kleimer, olja på duk, signerad, 68x57 cm
Axel Kleimer, olja på duk, gårdsmotiv, signerad, daterad 1945, mått med ram ca 68 x 57 cm
- Condition:Skador på ram
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |