33672 Herman Österlund, olja på duk, signerad, 74x58 cm
Herman Österlund, olja på duk, kustmotiv, signerad, daterad -50, mått med ram ca 74 x 58 cm
- Condition:Obetydlig krackelyr
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |