33613 Getthen Holm, ljusstakar, 4 st, signerade, höjd 15 cm
Getthen Holm, ljusstakar i form av änglar, 4 st, glaserat stengods, signerade, höjd 15 cm
- Condition:Stearinrester, en med nagg på vinge
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |