33599 Josef Ekberg, stort ytterfoder, "Sgrafitto", Gustavsberg, Ø 29, 5 cm

33599a_8dca7d2463798e7_med.jpeg
  • 33599a_8dca7d2463798e7_sm.jpeg
  • 33599b_8dca7d2490f7514_sm.jpeg
  • 33599c_8dca7d24c0e4cb0_sm.jpeg
  • 33599d_8dca7d24f0a1b21_sm.jpeg
  • 33599e_8dca7d254121c15_sm.jpeg
  • 33599f_8dca7d25866d29c_sm.jpeg

Josef Ekberg, stort ytterfoder, "Sgrafitto", 1920, Gustavsberg, diameter 29, 5 cm, höjd 23,5 cm

  • Condition:Lagning längs hela botten, krackelyr,

Estimate400 - 500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)550 SEK