33534 Tage E Nilsson, litografi, 351/360, signerad, 42x39 cm
Tage E Nilsson, färglitografi, numrerad 351/360, monogramsignerad TN, mått med ram ca 42 x 39 cm
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |