32561 Kjell Bolinder, vas, signerad, daterad 1970, höjd 11 cm
Kjell Bolinder, vas, glaserat stengods, signerad, daterad 1970, höjd 11 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |