31188 Kaffeservis, 15 delar, Pagnossin, Italien
Kaffeservis, korallfärgad, kaffekanna, gräddkanna, 6 st koppar och 7 st fat, ca 1960/70-tal, Pagnossin, Italien
- Condition:En kopp med liten spricka, krackelyr
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 430 SEK |