32004 Tore Ahlsén, trädgårdsstolar, 4 st, "Pia", Gärsnäs
Tore Ahlsén, trädgårdsstolar, 4 st, "Pia", stomme i vitlackerad metall, sits i uppfällbar furu, ca 1900-talets mitt, Gärsnäs
Höjd 85 cm
Sitthöjd 45 cm
Bredd 43 cm
- Condition:Bruksslitage, en stol med något ojämna ben, färgrester
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |