31990 Bänk, furu, längd 117 cm
Bänk, furu, ca 1970/80-tal
Längd 117 cm
Bredd 40 cm
Höjd 38 cm
- Condition:Bruksslitage, märken
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |