31620 Fat, 3 st, tenn, Wremp Konstsmide, Ø 32 cm och mindre
Fat, 3 st, tenn, Wremp Konstsmide, Angelstad, etikettmärkta, stämplade, diameter 19, 26 & 32 cm
- Condition:Mindre bucklor och slagskador
Estimate | 200 - 250 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |