31402 Frackur, Viking, 49 mm, rostfritt stål, 50-tal
Frackur, Viking, 49 mm, boett i rostfritt stål, manuell kaliber; Cortébert 592, ljus urtavla med målade arabiska index, blånerade visare, ca 1950-tal, boettmärkningar; 2529232 / 5941
- Condition:Ej fungerande, bruksslitage
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |