31364 Fickur, Eardley Norton, London, 63 mm, silver, tidigt 1800-tal
Fickur, Eardley Norton, London, 59 mm, boett i silver, spindelgång, ca tidigt 1800-tal
- Condition:Tillsynes fungerande, repigt glas, urtavla utan synliga skador
- Dimensions:63 mm
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |