31363 Fickur, Rose & Son, London, 59 mm, silver, tidigt 1800-tal
Fickur, Rose & Son, London, 59 mm, boett i silver, spindelgång, ca tidigt 1800-tal
- Condition:Tillsynes fungerande, boett med bucklor, urtavla med sprickor
- Dimensions:59 mm
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |