31362 Fickur, Wallerius Norrköping, 48 mm, vitmetall, 1800-tal
Fickur, Wallerius Norrköping, 48 mm, boett i vitmetall, spindelgång, ca tidigt 1800-tal
- Condition:Nyckel saknas, ej funktionstestad. Urtavla med sprickor samt retusch, boett med bucklor
- Dimensions:48 mm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |