31361 Fickur, Wallerius Norrköping, 62 mm, silver, 17/1800-tal
Fickur, Wallerius Norrköping, 62 mm, boett i silver, spindelgång, 17/1800-tal
- Condition:Nyckel saknas, ej funktionstestad. Urtavla med sprickor, boett med bucklor
- Dimensions:62 mm
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |