30781 Klocklåda för 12 st klockor, trä/textil, 31 cm
Klocklåda för 12 st klockor, ytterhölje i rödbetsat trä samt glas, invändigt klätt i ljus textil, 12 st löstagbara kuddar, mått ca 31 x 21,5 x 9 cm
- Condition:Bruksslitage, mindre skav och repor
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |