29967 Soffbord, glas/trä, dekor av fiskar, Ø 80 cm
Soffbord, underrede i alm, skiva i etsat råglas med dekor av fiskar, ca 1940-tal, diameter 80 cm, höjd 59 cm
- Condition:Bruksslitage, repor, skav
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |