29911 Äldre plåtburkar, 5 st, bl a Ergo Cacao, Thule, Ögon Cacao
Äldre plåtburkar, 5 st, bl. a. Ergo Cacao, Thule/Aktiebolaget Förenade Chokladfabrikerna, Ögon Cacao, Svea Choklad, m.m., höjd 18,5 cm och mindre
- Condition:Bruksslitage, skav, mindre bucklor, ytlig smuts
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |