29894 Vicke Lindstrand, skulptur, uggla, signerad, Kosta, höjd 10,5 cm
Vicke Lindstrand, skulptur, uggla, graverad dekor, signerad "Kosta, LH 2458", Kosta, höjd 10,5 cm
- Condition:Obetydliga nagg vid slipning i nederkant vid gravering
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |