29893 Äldre fotoalbum, 20/30-tal, bl a med prins Oscar Bernadotte
Äldre fotoalbum, ca 1920/30-tal, bl. a. med prins Oscar Bernadotte
- Condition:Bruksslitage, sidor med urklipp och borttagna foton finns
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |