27168 Figurin, hund, tidigt 1900-tal, Staffordshire, England, höjd 29 cm
Figurin, vinthund med fångst, flintgods, delvis svampmålat, tidigt 1900-tal, sannolikt Staffordshire, England, höjd 29 cm
- Condition:Dekorslitage, krackelyr
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |