27097 Diverse bakelitbestick, 94 delar, bl. a. "Focus Deluxe"
Diverse bakelitbestick 94 delar, bl. a. "Focus Deluxe", Folke Arström för Gense, m.m., delvis serveringsbestick
- Condition:Bruksslitage, vissa delar med skador
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |