27008 Byrå, björk, 1800-tal, höjd 100 cm
Byrå, björkfanér, beslag i mässing, 1800-tal
Bredd 114 cm
Höjd 100 cm
Djup 55 cm
- Condition:Åldersrelaterat slitage, masksting, ett beslag samt bakre ben löst (medföljer), nyckel saknas
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |