27003 Marianne Westman, 57 delar, kaffe- och tefat, "Mon Amie", Rörstrand
Marianne Westman, 57 delar, kaffe- och tefat, Rörstrand
Tefat, 30 st, diameter ca 15,5 cm
Kaffefat, 27 st, diameter ca 13,5 cm
- Condition:Bruksslitage, ett kaffefat med nagg
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 550 SEK |