26995 Äldre tenn, koppar, mässing, bl. a. 1800-tal
Äldre tennfat, kopparstop samt formar, mortel i mässing, 1800-tal samt tidigt 1900-tal, diameter på fat ca 34 cm
- Condition:Bucklor, smuts
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |