26983 Stig Lindberg, servisdelar, 15 st, "Colorado", Gustavsberg
Stig Lindberg, servisdelar, 15 st, "Colorado", flintgods, 1950/60-tal, Gustavsberg
Mattallrikar, gröna, 3 st, diameter ca 24,5 cm
Mattallrik, mörkgrön, 1 st, diameter ca 24,5 cm
Djupa tallrikar, svarta, 3 st, diameter ca 21,5 cm
Assietter, gröna, 7 st, diameter ca 22 cm
Fat till tv-koppar, gröna, längd ca 24 cm
- Condition:Bruksslitage, bestickmärken, en assiett med nagg
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |