26982 Sparrisfat, 2 delar, flintgods, 1900-tal, längd 30 cm
Sparrisfat, 2 delar, flintgods, 1900-tal, längd ca 30 cm
- Condition:Skada på fotring, obetydliga glasyrskador på underfatets kant
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |