26907 Korksskruv, mässing/stål, 1900-tal, längd 13,5 cm
Korksskruv, mässing och stål, 1900-talets första hälft, längd ca 13,5 cm
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |