26826 Wiwen Nilsson, serveringsbestick, 2 delar, silver, 50-tal
Wiwen Nilsson, serveringsbestick, 2 delar, silver, 1953/1954, vikt 56,8 gram, kommer i originalförpackning
- Condition:Bruksslitage
Estimate | 1,600 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |