25222 Rottinggrupp, 3 delar, fåtöljer och bord, 1900-tal
Rottinggrupp, 3 delar, ett par fåtöljer med dynor i textil, runt bord med glasskiva, 1900-tal
Mått, bord, ca
Diameter 75
Höjd 62
Mått, fåtöljer, ca
Höjd 93 cm
Sitthöjd 50 cm
Bredd 61 cm
- Condition:Bruksslitage, bordet saknar gummidistanser till skiva
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |