25055 Lindau/Lindecrantz, fåtöljer, ett par, "Plankan", Lammhults
Börge Lindau och Bo Lindecrantz, fåtöljer, ett par, "Plankan", lackerat trä och metall, en i ljust gult, den andra i petroleumblått, huvudkudde i läder, ca 1990-tal, Lammhults
- Condition:Bruksslitage, repor, den gula med lite mer slitage på sits samt fot
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |