24521 Skåp, nyrenässans, mahogny, 18/1900-tal, höjd 146 cm
Skåp, nyrenässansstil, mahognyfanér, ca sekelskifte 18/1900, ben utbytta
Höjd 146 cm
Bredd 72 cm
Djup 46 cm
- Condition:Fanérskador, slitage, kärvande lås
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |