24338 Kaffeservis, 30 delar, "Katharina", Weimar, Tyskland
Kaffeservis, 30 delar, "Katharina", porslin, dekor med polykroma blommor och guld, Weimar, Tyskland
Kaffekoppar, 7 st, höjd ca 6 cm
Fat till koppar, 9 st, diameter ca 14,5 cm
Assietter, 12 st, diameter ca 17,5 cm
Sockerskål med lock, höjd ca 13 cm
Gräddkanna, höjd ca 10,5cm
- Condition:Smärre dekorslitage, två koppar med små nagg
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 550 SEK |