24270 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 53x37 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, kustmotiv, signerad, mått ca 53 x 37 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |