24262 Golvlampa, Belid, 70/80-tal, höjd 138 cm
Golvlampa, guleloxerad metall, Belid, etikettmärkt, höjd ca 138 cm
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 200 - 250 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |