24260 Hög hatt, A Cassé, Paris, i ask
Cylinderhatt/hög hatt, A Cassé, Paris/Gustaf Reinholdz, Landskrona, i ask, ej storleksmärkt, innermått ca 19,5 x 15,5 cm
- Condition:Bruksslitage, ask med skador
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |