23851 Keramik, 3 delar, bl a, Fischer, Anna Heij, höjd 23,5 cm och mindre
Keramik, 3 delar, bl. a., Fischer, Anna Heij, höjd 23,5 cm och mindre
Bordslampa, glaserat stengods, dekor av blommor, ca 1970-tal, Fischer, djupstämplad, höjd ca 23,5 cm
Ytterfoder, Anna Heij, glaserat stengods, signerad, höjd ca 13 cm
Skål, glaserat stengods, ej signerad, diameter ca 15,5 cm
- Condition:Klippt sladd på lampa, mindre nagg på skål
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |