23849 Werner Skovlund, figurin, signerad, Laesö, Danmark, höjd 32 cm
Werner Skovlund, figurin, föreställande kvinna, glaserat lergods, signerad, daterad -77, Laesö, Danmark, höjd ca 32 cm
- Condition:Mindre avslag/produktionsdefekt
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |